Zastaliśmy świat pełen papierologii i biurokracji,​ a pozostawimy go w pełni cyfrowy i zautomatyzowany. ​

Stawiamy na Blockchain we wszystkich dziedzinach życia!
O nas

Adrians Capital to wiodąca firma z sektora FinTech zajmująca się tworzeniem od podstaw oprogramowania wykorzystującego Technologie Blockchain – implementując ją do istniejących już systemów oraz do tworzenia zupełnie nowych innowacyjnych rozwiązań.

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów IT oraz Blockchain z ponad 10 letnim doświadczeniem. Dzięki naszym usługom wykorzystującym innowacyjne rozwiązania wyniesiesz swoja firmę na kolejny poziom.

Eksperci w Technologii Blockchain

Nasz profesjonalny zespół programistów wychodzi na przeciw współczesnym potrzebom i dostarcza najlepsze branżowe rozwiązania w celu transformacji cyfrowej istniejących firm.

Dostarczane przez nas rozwiązania według branż

Łańcuch dostaw i logistyka

Nieruchomości

Systemy głosowań

Opieka zdrowotna

Handel elektroniczny

Zarządzanie prawne

Edukacja

Hazard

Rolnictwo

IOT

Zarządzanie tożsamością

Towary konsumpcyjne i FMCG

Bankowość

Ubezpieczenia

Fintech

Przedsiębiorstwa

Produkcja

Podróże i turystyka

Rozrywka

Finansowanie społecznościowe

Korzyści z rozwiązań programistycznych Blockchain

Transparentność

Bezpieczeństwo

Zaufanie

Wydajność

Czas

Decentralizacja

KYC

Trwałość

Oszczędność

Prostota

Zgłoś się po bezpłatną poradę.
Katalog przykładowych usług

Specjalnie dla Twoich potrzeb opracujemy niestandardowe platformy rynkowe dla tokenów NFT. Nasze rozwiązania zapewniają innowacyjne funkcje w najlepszych sieciach Blockchain, takich jak BSC, TRON, ETH.

Zdecentralizowane protokoły finansowe oparte o Blockchain zbudowane na publicznych platformach inteligentnych kontraktów DeFi wyniesie Twoja firmę na inny poziom dzięki zastosowaniu pakietu protokołów w pełni transparentnego, bezpiecznego i godnego zaufania.

Emituj własny Token i implementuj go na najpopularniejszych sieciach Blockchain. Inteligentne kontrakty są naszą specjalizacją, którą oprzemy o Twój biznes w celu wykorzystania 100% potencjału Twojej branży.

Postęp w technologii Blockchain i narzędzia z nim związane usprawniają rozwój rozproszonych rejestrów danych. Jesteśmy na bieżąco w dostarczaniu najlepszych i najowocniejszych rozwiązań dla wszystkich rodzajów działalności. 

Rozwiązania IoT dla inteligentnych domów, biur, fabryk, zakładów produkcji. Tworzymy szablonowe modele biznesowe z zastosowaniem IoT do rozwiazywania problemów w Twojej branży.

Opracowujemy niestandardowe zdecentralizowane aplikacje oparte na Inteligentnych Kontraktach. Nasze rozwiązania umożliwiają użytkownikom rejestrowanie i transparentność danych oraz wymianę walut z poziomu aplikacji – wszystko to bez pośredników.

Indywidualny projekt, audyt, optymalizacja i opracowanie Inteligentnych Kontraktów w Twoim biznesie które umożliwia zautomatyzować wiele procesów Twojej działalności.

Ekosystemy, które są transparentne, niepodatne na manipulacje i zapewniają najlepsze skalowanie dla różnych branż i przedsiębiorstw.

Tworzymy systemy pożyczkowe dla firm, aby łączyć pożyczkodawców i pożyczkobiorców. Zwiększamy bezpieczeństwo, zaufanie, przy czym implementujemy płatności kryptowalutowe. W ofercie mamy platformę pożyczkową P2P wraz z Inteligentnymi Kontraktami, które umożliwią użytkownikom szybkie pożyczanie pieniędzy.

Stwórz nowa wartość dla Twojej firmy dzięki pionierskim rozwiązaniom technologicznym. Skaluj swój biznes oraz zdobywaj jeszcze większe zaufanie klientów poprzez transparentność. Oszczędzaj koszty strukturalne i funkcjonalne projektów. Buduj publiczne i prywatne aplikacje, które umożliwią kontrole i zarzadzanie baza klientów.

Innowacyjne rozwiązania kryptograficzne wyróżnią Cię pośród konkurencji na niszowym rynku. Rewolucja branży finansowej dzięki cyfrowym walutom oraz ich funkcjom zabezpieczeń pozwolą Ci łatwiej docierać do klientów i sprawiać ze zostaną z Toba na dłużej.

Handel z wysoka płynnością czy terytorialne rozwiązania legislacyjne. Nasi eksperci doradza Ci jaki model wymiany pasuje najlepiej na Twoim rynku. Giełdy scentralizowane CEX, zdecentralizowane DEX lub wykorzystujące zalety obydwu giełdy hybrydowe HEX.

Stwórz swój własny unikalny portfel do przechowywania Twoich krypto aktywów w pełni zintegrowany z najlepszymi sieciami Blockchain.

Zakup kryptowalut na fakturę

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu nasza firma umożliwia zakup kryptowalut przedsiębiorcom na fakturę.

Poznajmy się

Nasz zespół

adriann

Adrian Mazurczyk

Founder//Chief Operating Office

coś tam można

Paweł Jakoniuk

Chief Technology Officer

coś tam można

mira

Mira Kaczmarczyk

Chief Brand Officer

cos tam mozna

Partnerzy

Zapraszamy do kontaktu!

Dział obsługi klienta:

Dział handlu kryptowalutami:

+numer
XYZ

ulica 14/4 miasto, kraj