Zastaliśmy świat pełen papierologii i biurokracji,
a pozostawimy go w pełni cyfrowy i zautomatyzowany.
Stawiamy na Blockchain we wszystkich dziedzinach życia!
Więcej o nas

Adrians Capital to wiodąca firma z sektora FinTech zajmująca się tworzeniem od podstaw oprogramowania wykorzystującego Technologie Blockchain – wdrażając jej implementacje do istniejących już systemów oraz do tworzenia zupełnie nowych innowacyjnych rozwiązań.

 

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów IT oraz Blockchain z ponad 10 letnim doświadczeniem. Dzięki naszym usługom wykorzystującym innowacyjne rozwiązania wyniesiesz swoja firmę na kolejny poziom.

Eksperci w Technologii Blockchain

Nasz profesjonalny zespół programistów wychodzi na przeciw współczesnym potrzebom i dostarcza najlepsze branżowe rozwiązania w celu transformacji cyfrowej istniejących firm.

Dostarczane przez nas rozwiązania według branż

Łańcuch dostaw i logistyka

Nieruchomości

Systemy głosowań

Opieka zdrowotna

Handel elektroniczny

Zarządzanie tożsamością

Towary konsumpcyjne i FMCG

Bankowość

Ubezpieczenia

Fintech

Zarządzanie prawne

Edukacja

Hazard

Rolnictwo

IOT

Przedsiębiorstwa

Produkcja

Podróże i turystyka

Zabawa

Finansowanie społecznościowe

X

x

x

x

Opieka Zdrowotna

Bezpieczne i chroniące prywatność informacje o stanie zdrowia pacjenta. Rezerwacja konsultacji lekarskich.

Nieruchomości

Rejestr własności nieruchomości, aby uniknąć oszustw, weryfikacji tożsamości. Niezmienne i autonomiczne wypłaty.

Korzyści z Rozwiązań Programistycznych Blockchain

Przezroczystość

Bezpieczeństwo

Zaufanie

Efektywność

Szybkość działania

Indywidualność

Decentralizacja

Weryfikacja

Trwałość

Oszczędność

Dostępność

Szybkość transkacji

Skontaktuj się z nami

Zgłoś się po bezpłatną poradę.

Przykładowe Usługi

Rozwiązania Blockchain dla NFT

Jako najwyższej klasy firma deweloperska Blockchain, opracowujemy niestandardowe platformy rynkowe NFT w najlepszych sieciach blockchain, takich jak BSC, TRON, ETH itp., A nasze rozwiązanie zapewnia innowacyjne funkcje dzięki niestandardowemu projektowi, który umożliwia tworzenie półwymiennych tokenów.

 

Rozwiązania Blockchain dla DEFI

Stać nas na zdecentralizowane protokoły finansowe oparte na blockchain, które odnoszą się do otwartego, niewymagającego pozwolenia i wysoce interoperacyjnego stosu protokołów zbudowanego na publicznych platformach inteligentnych kontraktów. Nasze rozwiązania Defi rozwijają Twoją firmę dzięki przejrzystości, bezpieczeństwu i zaufaniu.

Rozwiązania Blockchain dla tokenów

Stwórz własny token kryptograficzny na popularnych platformach blockchain, takich jak BSC, TRON, ETH itp., Za pomocą inteligentnej umowy. Nasz zespół programistów blockchain, którzy specjalizują się w dostarczaniu rozwiązań do tworzenia tokenów kryptograficznych w oparciu o Twoje wymagania biznesowe.

 

 

Hyperledger Development

Hyperledger to postęp w technologii blockchain, w którym można rozwiązać problemy związane z blockchainem typu open source i jego narzędziami w celu usprawnienia wspólnego rozwoju rejestrów rozproszonych. Jesteśmy biegli w dostarczaniu rozwiązania Hyperledger Blockchain dla wszystkich rodzajów działalności.

Blockchain dla inteligentnego domu

Prowadź mądrzejszy biznes blockchain dzięki naszemu wyspecjalizowanemu zespołowi, który tworzy idealną sieć blockchain z rozwiązaniami IoT dla inteligentnego domu. Najpierw identyfikujemy charakter problemu, aby zapewnić rozwiązania blockchain IoT dla wszelkich problemów w ramach modelu biznesowego.

 

Blockchain dla cyfrowych rozwiązań zaufania

Stwórz własny token kryptograficzny na popularnych platformach blockchain, takich jak BSC, TRON, ETH itp., Za pomocą inteligentnej umowy. Nasz zespół programistów blockchain, którzy specjalizują się w dostarczaniu rozwiązań do tworzenia tokenów kryptograficznych w oparciu o Twoje wymagania biznesowe.

Rozwój aplikacji DApp

Jako najwyższej klasy firma deweloperska Blockchain, opracowujemy niestandardowe zdecentralizowane aplikacje oparte na inteligentnych kontraktach (DApp) w najlepszych sieciach blockchain, takich jak BSC, TRON, ETH itp., A nasze rozwiązanie umożliwia użytkownikowi rejestrowanie, utrzymywanie danych i wymianę waluty bez pośredników

 

 

Rozwój i audyt inteligentnych kontraktów

Nasza usługa rozwoju inteligentnych kontraktów zaczyna się od indywidualnego projektowania, audytu, opracowywania i optymalizacji poprzez wykonanie zakodowanych kontraktów biznesowych, które pomagają zautomatyzować procesy. Nasza usługa audytu inteligentnych umów zapewnia, że ​​inteligentne umowy działają w oparciu o potrzeby.

Rozwiązania Blockchain dla przedsiębiorstw

Zapewniamy najlepsze skalowalne rozwiązania blockchain dla przedsiębiorstw dla różnych branż i przedsiębiorstw. Nasz zespół ekspertów ds. blockchain opracowuje i dostarcza specyficzny dla branży ekosystem blockchain, który może zmienić Twój biznes dzięki większej przejrzystości i niezmienności.

 

 

Platforma Blockchain dla systemów pożyczkowych P2P

Nasi programiści tworzą rozwiązania blockchain dla firm pożyczkowych, aby kojarzyć pożyczkodawców z pożyczkobiorcami, zwiększać bezpieczeństwo i zaufanie oraz akceptować płatności kryptograficzne. Oferujemy platformę pożyczkową P2P z inteligentnymi umowami, które umożliwiają użytkownikom szybkie pożyczanie i pożyczanie pieniędzy.

Stwórz własny łańcuch bloków

Urzeczywistnij swój pomysł na biznes oparty na blockchainie z pomocą naszych technicznych liderów, którzy szukają zastosowania najwyższych technologii. Od ponad 12 lat zmieniamy świat biznesu za pomocą blockchain dzięki pionierskim technologiom i dostarczając nową wartość dla Twojej firmy dzięki innowacyjnym funkcjom

 

 

Publiczny/Prywatny Blockchain

Publiczny blockchain daje dostęp wszystkim w sieci, podczas gdy prywatny blockchain ogranicza dostęp do niektórych użytkowników sieci. Oszczędzaj koszty strukturalne i funkcjonalne różnych projektów, budując publiczne/prywatne aplikacje blockchain, które umożliwiają kontrolę nad użytkownikami.

 

 

Rozwój kryptowalut

Nasi eksperci zapewniają bezkonkurencyjne rozwiązanie kryptograficzne z innowacyjnymi pomysłami i ich wieloletnim doświadczeniem w rozwiązywaniu różnych problemów, które pochodzą od strony klienta, zwiększają nasze zapotrzebowanie na niszowym rynku. Wprowadza również rewolucję w branży finansowej dzięki naszym innowacyjnym funkcjom zabezpieczeń skonfigurowanym przez naszych ekspertów.

Zdecentralizowany rozwój giełdy

Bezproblemowy handel z wyższą płynnością jest możliwy dzięki naszej zdecentralizowanej platformie wymiany. Nasi najlepsi eksperci techniczni dostarczają dla Twojej firmy nową pulę potencjalnych klientów, skonfigurowaną jako niezwykle funkcjonalne, niezawodne i bezpieczniejsze platformy DEX.

 

Rozwój portfela kryptowalut

Zbuduj bezpieczny portfel kryptowalutowy z najlepszymi platformami blockchain, takimi jak BSC, TRON, ETH itp. Nasze usługi rozwoju portfela pomagają wymiennikom w bezpiecznym przesyłaniu płatności online za pomocą techniki szyfrowania danych.

 

 

Proces Wdrażania Technologii Blockchain
Specjalizujemy Się Następujących W Platformach Blockchain.
1
4
7
10

Narzędzia i Technologie

Nasz zespół
xyz
xyz
Director @ xyz
Skontaktuj się z nami

Call use

Call use

Zapraszamy do kontaktu!

Zgłoś się po bezpłatną poradę!

biuro@adrians-capital.com
+numer
XYZ

ulica 14/4 miasto, kraj

Copyright © 2022 Blockchain Development Company